Chiny FM200 System gaszenia pożaru producent

Niska toksyczność Solo Fm-200 Systemy przeciwpożarowe z pojemnością 180L

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: xingjin
Orzecznictwo: CAL,CMA,CNAS,ILAC-MRA,CCC
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw systemowy
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Skrzynia ze sklejki, karton papierowy
Czas dostawy: 10-15 dni roboczych po opłaceniu lub otrzymaniu L / C
Zasady płatności: L / C, T / T, D / P, Western Union, Paypal, karta kredytowa, karta debetowa
Możliwość Supply: 3,00 kompletu na miesiąc

Szczegóły informacji

Ciśnienie magazynowania: 2,5 Mpa Pojemność cylindra: 180L
Zarządzanie strefą: Pojedynczy Wzór gaśniczy: Zamknięte powodzie
Agenta: Fm200 (htc-227ea lub heptafluoropropane) Uruchomienie: Automatyczne lub ręczne

opis produktu

Niska toksyczność Solo Fm-200 Systemy przeciwpożarowe z pojemnością 180L

P arametr :

Nie. Specyfikacja Parametr techniczny
1 Napełnianie ciśnienia 2,5Mpa
2 Ciśnienie ulgowe 5,0 ± 0,225Mpa
3 Czas natryskiwania ≤ 10s
4 Temperatura pracy 0 ~ 50 ℃
5 Moc DC24V / 1.6A
6 Maksymalne ciśnienie robocze 4,2Mpa

Opis:

Fm200 (htc-227ea) to rodzaj bezbarwnego i pozbawionego smaku i niekorozyjnego i izolującego elektryczność gazu, który nie pozostawia osadu i zanieczyszczeń po gaszeniu. ODP to zero. Jest przyjaznym dla środowiska gazem do gaszenia. Ponadto, ze względu na taką funkcję, można go używać w specjalnym miejscu, w którym łatwo może dojść do pożaru elektrycznego.

Aplikacje:

Miejsce łatwego rozpalania ognia, np. Linia do natrysku farb, sprzęt do postarzania, urządzenie do walcowania, drukarka, h, transformator zanurzony w oleju, zbiornik do impregnacji stopu, zbiornik, duże generatory, sprzęt suszący, proces produkcji cementu sproszkowany węgiel, a także maszynowni statku, ładowni itp.

Eliminacja pożaru FM200 jest odpowiednia dla zajmowanego pomieszczenia, ponieważ jego zasada działania polega na całkowitym zalaniu. Miejsca, w których łatwo się strzela, wymagają naszego systemu tłumienia ognia. Poniższe przykłady są następujące:

Pomieszczenia telekomunikacyjne, archiwa danych i papieru, pomieszczenia rozdzielni, pomieszczenia komputerowe, aplikacje wojskowe i komórki, sprzęt medyczny, robotyki, centra telekomunikacyjne, produkcja tekstylna, archiwa danych i archiwów, urządzenia elektryczne, sprzęt do testowania / obrazowania, media składowanie, laboratoria chemiczne, pojazdy wojskowe.

Przewaga konkurencyjna:

1 / Szybka odpowiedź. Ponieważ nie ma długiego transportu rur, więc gaz fm200 może być bezpośrednio odprowadzany do strefy ochronnej. Tymczasem czas natryskiwania wynosi mniej niż 8 sekund. W ten sposób zaoszczędzi więcej czasu, gdy nastąpi pożar.

2 / Wygodna instalacja. W porównaniu z systemem sieci rur system szafy byłby stosunkowo prosty do przeprowadzenia. Po zainstalowaniu paneli kontrolnych i komponentów elektrycznych, praca po lewej stronie polega jedynie na podłączeniu go do jednego urządzenia gaśniczego lub urządzeń. Jednak jeden pokój nie powinien być łączony z więcej niż 4 części ze względu na ograniczenie prądu wyjściowego panelu sterowania.

3 / Niższy koszt. Oczywiście cena byłaby tańsza niż sieć rurowa dla strefy ochronnej, która potrzebuje tylko jednego cylindra, ponieważ nie ma potrzeby rozważania kosztu rur i kształtek rurowych, a także kosztu siły roboczej dla tej części.

Zasada działania:

Oto ilustracja zasady działania całego systemu,

Układy:

W rzeczywistości kompletny zestaw składa się z dwóch części: urządzenia gaśniczego (cała kompozycja przypomina zdjęcie obok) i elementów elektrycznych.

Jeden zestaw przeciwpożarowy typu fm200 składa się z następujących elementów: środki fm200, cylinder fm200, obręcz, szafka, zawór kontenerowy, siłownik elektromagnetyczny, wąż elastyczny (wąż wysokociśnieniowy), dysza (i) i przełącznik ciśnienia.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

Możesz być w tych