Chiny FM200 System gaszenia pożaru producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Missaya Lu

WhatsApp : +8618819451181

Free call
Guangzhou Xingjin Fire Equipment Co.,Ltd.

Guangzhou Xingjin Fire Equipment Co., Ltd

  • Guangzhou Xingjin Fire Equipment Co.,Ltd.
  • Guangzhou Xingjin Fire Equipment Co.,Ltd.
  • Guangzhou Xingjin Fire Equipment Co.,Ltd.
  • Guangzhou Xingjin Fire Equipment Co.,Ltd.
  • Guangzhou Xingjin Fire Equipment Co.,Ltd.
Szczegóły firmy:
Rynek Główny: Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Eksporter
marki: Xingjin Ilość pracowników: 50~100
Coroczne wyprzedaże: 1000-5000 Rok założenia: 2000
pc Export: 60% - 70%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie
GUANGZHOU XINGJIN FIRE EQUIPMENT CO., LTD. jest profesjonalnym producentem i wykonawcą instalacji przeciwpożarowych fm200 i innych urządzeń przeciwpożarowych.

LOKALIZACJA:

Guangzhou Xingjin Fire Equipment co., Ltd. ma spółkę zależną o nazwie Guangzhou Xing You Rong Trade Co, Ltd. Ta dwie firmy zlokalizować w różnych miejscach. Guangzhou Xingjin Fire Equipment co., Ltd. osiedlił się w mieście Shilou, dystrykcie Panyu, Guangzhou, a jego filia zlokalizowała w strefie wolnego handlu w dzielnicy Nansha w mieście Guangzhou.

Przegląd fabryki:

Biuro firmy i fabryka nie są rozdzielone. Te dwa zawierają w tym samym budynku, a pierwsze piętro jest do użytku w fabryce, drugie piętro do użytku biurowego. Stworzyliśmy tutaj profesjonalny zespół projektantów i świetny zespół serwisowy. Nasza dobra obsługa i najwyższa jakość przyniosły wiele pozytywnych opinii od klientów, ale wciąż ulepszamy naszą technikę, próbując wprowadzić nowe produkty przeciwpożarowe.

Korona:

Od założenia w 2000 roku firma zdobyła wiele pochwał i wyróżnień. Tytuł "firma kredytowa na poziomie AA" została nam dana przez China Fire Protection Association w 2014 roku. Poza tym wszystkie nasze produkty przechodzą test CCC, co oznacza, że ​​jakość została zrekonstruowana.

Produkty:

Głównymi produktami naszej firmy są fm200, w tym samym czasie sprzedajemy również inne urządzenia przeciwpożarowe, takie jak respirator przeciw truciznom, żaluzje ognioodporne i tak dalej.

Seria tłumienia ognia fm200 została podzielona na trzy duże typy. Są to systemy gaszenia pożarem typu fm200, system gaszenia pożaru typu fm200, system tłumienia ognia typu fm200. Tego rodzaju produkty są szeroko regconized jako najlepszy substytut serii halon.

Głowne markety:

Naszymi docelowymi klientami są ludzie, którzy wymagają sprzętu przeciwpożarowego na całym świecie. Do tego roku szybko rozwinęliśmy rynek azjatycki i afrykański. W następnych latach będziemy dążyć do innych rynków zagranicznych.

Jesteśmy gotowi na wyzwania, więc nie wahaj się wysłać do nas zapytania!

Historia

Guangzhou Xingjin Fire Equipment Co., Ltd jest producentem, który koncentruje się na automatycznym systemie tłumienia ognia FM200. nasza fabryka została założona w 2010 roku i jest dzielona z trzema szefami, którzy są profesjonalni w tej dziedzinie. Według rozwoju biznesu i ideologii globalizacji. jesteśmy gotowi otworzyć drzwi i ogarnąć świat. To jest właśnie intencja, którą robimy teraz, i znaczenie naszego rozwoju.

Ponieważ jest to hasło naszej firmy: „wiodąca technologia, innowacje i nieograniczone, zorientowane na ludzi, przede wszystkim jakość, przede wszystkim klient, dążenie do doskonałości”, nieustannie podążamy naprzód pod jego kierownictwem.

Stworzyliśmy dobre wyniki sprzedaży. oczywiście, wiedziałbyś, że naprawdę trudno jest zrobić krok naprzód, jeśli znasz tę dziedzinę. Na naszej drodze do postępu jest wiele przeszkód, takich jak komunikacja projektów i transport za pomocą gazu pod wysokim ciśnieniem oraz akceptacja w oparciu o różne standardy produkcji lub inne czynniki wewnętrzne. Z pewnością takie sytuacje nie mogą stać się wymówką, aby utrudnić nam drogę do sukcesu. w końcu wierzymy, że tam, gdzie jest wola, jest sposób.

Pod warunkiem, że nasz główny rynek znajduje się w Chinach (kontynent), istnieje solidna podstawa ekonomiczna rozwoju zamorskiego z długim badaniem i wdrażaniem strategii biznesowej. zgodnie z naszą historią rozwoju na kontynencie, mamy wystarczającą zdolność i doświadczenie, aby założyć działalność i eksplorować kolejne rynki zagraniczne. tymczasem wiemy, że biznes to nie tylko jeden dzień lub krótki czas. tymczasem tylko długotrwała współpraca i relacje biznesowe mogą świadczyć o naszej uczciwości i usługach. rozwinęliśmy i rozwijamy nasz rynek na kontynencie i konsolidujemy go od dłuższego czasu. dlaczego więc nie podejmować wysiłków na rynku międzynarodowym i tworzyć historię globalnej podróży?

Usługa
Guangzhou Xingjin Fire Equipment Co., Ltd jest producentem, który koncentruje się na automatycznym systemie tłumienia ognia FM200.

W tej dziedzinie cały projekt można podzielić na trzy części. Są zaprojektowane z całego systemu i zakupu sprzętu, a następnie instalacji systemu. Czasami jedna osoba pozwala instytutowi projektowemu zaoferować jeden schemat. Następnie będą poszukiwać jednej właściwej fabryki lub dystrybutora lub sprzedawcy, aby kupić cały sprzęt i akcesoria zgodnie ze schematem. Wreszcie, powinni znaleźć jeden zespół do rozwiązania instalacji. To bardzo skomplikowany projekt. Ponadto mogą wystąpić pewne rozbieżności między różnymi instytutami lub zespołami.

W rzeczywistości możemy całkowicie zaoferować Ci wszystkie usługi, nawet jeśli jesteśmy tutaj tylko jedną fabryką. Ponieważ mamy własny zespół projektantów. Mają bogate doświadczenie w tym zakresie. Jeśli chodzi o projektowanie, zawsze mogą zapewnić wspaniałą obsługę. Tymczasem, jeśli kupisz, przyjmij nasz schemat projektowy i chcesz złożyć u nas zamówienie, będzie nam bardzo łatwo i łatwo kontynuować następne prace. Wkrótce poznamy cały szczegół. Ponieważ jest to tylko komunikacja między dwoma działami tutaj. Oczywiście po zakończeniu produkcji możemy bezpośrednio zorganizować nasz zespół instalacyjny, aby zakończył całą pracę instalacyjną, jeśli nas potrzebujesz.

Dlatego montujemy razem projekt, wyposażenie i instalację, co wyjątkowo przyspieszy okres pracy, zwiększy wydajność pracy i obniży koszty.

Oto kilka rzeczy, o których należy wspomnieć:

Jednym z nich jest to, że nasza usługa projektowania jest bezpłatna. Ale nie akceptujemy nadmiernych lub nieuzasadnionych wymagań klientów. Ponieważ jest to nasza bezpłatna usługa. Powinniśmy rozważyć nasz koszt i unikać bezsensownych danych wejściowych. Mam nadzieję, że zrozumiesz naszą pierwotną intencję.

Po drugie, pobieramy pieniądze za instalację. Tutaj powinniśmy rozważyć je z dwóch aspektów. Jeden to wynagrodzenie personelu, drugi to koszty utrzymania.

Podsumowując, dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić Ci najlepszą obsługę. To jest nasz cel biznesowy.

Nasz zespół

W naszej firmie mamy różne zespoły zgodnie ze strukturą i strukturą naszego przedsiębiorstwa. Tymczasem nasze zespoły mogą mieć różne postacie w zależności od różnych wymagań i zadań. Ogólnie możemy być jednym zespołem, gdy pracujemy razem nad jednym projektem.

Tutaj mamy nasz warsztat. Pracownicy mogą być podzieleni na różne typy w zależności od poziomu ich pracy i zawartości. Ponieważ wiesz, że nasz system składa się z wielu akcesoriów. Jest więc wiele zespołów, które specjalizują się w swojej pracy. Na przykład jedna grupa koncentruje się na cylindrach, druga koncentruje się na urządzeniach napędowych itp. Podobnie, mamy nasze biuro w tym samym miejscu razem z fabryką. Mamy tutaj nasz zespół sprzedaży lub zespół obsługi klienta lub zespół projektowy itp. Aby nasza firma mogła być kompletna i doskonała i łatwo odpowiedzieć naszym klientom na wsparcie takich zespołów.

Ponadto wszystkie zespoły są zjednoczone i pracują ciężko. Mamy jeden cel, który oferuje najlepszą jakość i obsługę naszym klientom. Tymczasem nasze zespoły mają pełne doświadczenie w tej dziedzinie w zakresie systemu fm200. Co do ducha naszych zespołów, możemy zaoferować ci intymną obsługę. Każdy szczegół, każde zapytanie lub każde wymaganie, gdy potrzebujesz naszych rąk, zrobimy to bez wahania. To są nasze drużyny.

Doskonała jakość zależy od najlepszej obsługi, ale najlepsza usługa ufa zespołom zajmującym się harmonią. Oto twój jedyny wybór. Ponieważ mamy zaplecze siłowe.

  • Marrilyn

  • TOMEK

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość