Chiny FM200 System gaszenia pożaru producent

Trzy aktywowany tryb Hfc-227ea System tłumienia ognia Typ sieci rurowej OEM

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Xingjin
Orzecznictwo: CAL,CMA,CNAS,ILAC-MRA,CCC
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: nigotiable
Szczegóły pakowania: Zewnętrzny pojemnik ze sklejki z torebką bąbelkową lub papierem
Czas dostawy: 10-15 dni roboczych
Zasady płatności: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 300 zestawów miesięcznie

Szczegóły informacji

Pojemność: 70l, 100, 120l, 150l, 180l Agenta: fm200
Kolor: Czerwony Wypełnianie prussure: 4,2Mpa
High Light:

fm 200 system

,

fm 200 fire fighting system

opis produktu

Trzy rodzaje rur z systemem tłumienia ognia Hfc-227ea z OEM

Opis

Hfc-227ea, heptafluoropropan, jest rodzajem czystego środka stosowanego w przemyśle przeciwpożarowym. Chociaż agent CO2 i halo są szeroko stosowane na całym świecie, ludzie szukają innych czynników zamiast tego, ponieważ zagrażają środowisku. Tak więc fm200 stopniowo wchodzi w oczy ludzi.

System tłumienia ognia Hfc-227ea jest obecnie uważany za właściwy substytut serii CO2 i halonu, ale nadal istnieje problem, że hfc-227ea nie pasuje do tych otwartych przestrzeni, ale tylko do zajętych pomieszczeń. To ograniczenie wynika ze sposobu, w jaki system gasił pożar. System tłumienia ognia Fm200 wykorzystuje cały sposób zalewania, aby gasić pożar, dlatego nie nadaje się do otwartego obszaru.

Podanie

Jak wspomniano powyżej, system tłumienia ognia fm200 pasuje tylko do miejsc przebywania ludzi, poniższe pozycje są wymienione w celach informacyjnych.

1 / High-tech medyczne

2 / Sprzęt robota

3 / Centra telekomunikacyjne

4 / Produkcja tekstylna

5 / Rejestry i archiwa danych

6 / Urządzenia elektryczne

7 / Sprzęt do testowania / obrazowania

8 / Przechowywanie multimediów

9 / Laboratoria chemiczne

10 / Pojazdy wojskowe

Parametr

NIE. Dane techniczne Parametry
4,2Mpa 5,6Mpa
1. Pojemność 70l, 100l, 120l, 150l, 180l 90l, 120l
2. Napełnianie ciśnienia 4,2Mpa 5,6Mpa
3. Gęstość wypełnienia ≤950 kg / m³ ≤ 1080 kg / m³
4. Czas rozładowania ≤ 10s ≤ 10s
5. Moc DC24V / 1.6A DC24V / 1.6A
6. Azotowe urządzenie napędowe 6,0 ± 1,0Mpa 6,0 ± 1,0Mpa
7. Otoczenie przechowywania

Temperatura: -10 ~ 50 ℃

Wilgotność względna: ≤97%

Temperatura: -10 ~ 50 ℃

Wilgotność względna: ≤97%

8. proporcja ≤800m² ≤800m²
9. Tom ≤ 3600m³ ≤ 3600m³

Składnik

System przeciwpożarowy Fm200 składa się z dwóch części, jedna to część urządzenia gaśniczego, a druga to część elementów elektrycznych. Ponieważ istnieje specjalna część tylko do mówienia elementów elektrycznych, więc tutaj nie da się tego wyjaśnić. Dalsze działania dotyczą urządzenia gaśniczego.

Urządzenie do tłumienia ognia w sieci fm200 składa się z następujących elementów: środek fm200, cylindry fm200, zawory kontenerowe, węże elastyczne, zawory zwrotne przepływu cieczy, zestaw kolektorów, zawór bezpieczeństwa, przełącznik ciśnienia, azotowe urządzenie (urządzenia) napędowe, napęd rama urządzenia, rura kontrolna gazu, zawory zwrotne przepływu gazu (zależy od), zawory selektywne (to zależy), para kolanek i kołnierzy, dysze. Jeśli jedno urządzenie musi chronić wiele chronionych stref, jego skład jest taki jak powyżej. Jeśli jednak jeden system wymaga tylko ochrony pojedynczej strefy chronionej, zawór zwrotny przepływu gazu i zawór selektywny należy pozbyć się z jego składu.

Zalety

Jest wiele mocnych punktów tego systemu, a tutaj będzie podsumowanie dla wszystkich klientów.

Mocne strony:

1 / Elastyczne zastosowanie w strefach ochronnych. Jako jego struktura i montaż innych użytecznych komponentów może skoncentrować jedną bardzo dużą strefę ochronną dzięki połączeniu wielu cylindrów magazynujących. Jego zasięg może być również bardzo mały w przypadku systemu pojedynczego cylindra.

2 / Skuteczne rozpylanie gazu. Jeden zestaw systemów sieci rurociągów może dokonać rozładowania średnio dla dużych stref w czasie krótszym niż 10 sekund za pomocą rozstawienia rurociągu.

3 / Połączony system dystrybucji. Najbardziej charakterystyczną i elastyczną zaletą tego systemu jest połączony system dystrybucji, który będzie łączyć wiele pomieszczeń w jednej dzielnicy lub budynku, a te pomieszczenia mają różne wymiary lub na różnych piętrach. Tymczasem może pomóc zaoszczędzić pieniądze w oparciu o oryginał dzięki najmniejszemu i bezpiecznemu wykorzystaniu gazu gaśniczego. Ze względu na sposób, w jaki system przyjmuje selektywne zawory, aby poprowadzić gaz fm200 do pożaru w pomieszczeniu, inteligentniejszym sposobem uniknięcia wypadku jest monitorowanie sytuacji w każdym pokoju. Na koniec należy zauważyć, że pokoje połączone powinny mieć mniej niż osiem, w tym osiem zgodnie z naszym standardem.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

Możesz być w tych