Chiny FM200 System gaszenia pożaru producent

Ciśnienie robocze 15MPa System przeciwpożarowy z gazem obojętnym / System przeciwpożarowy IG541

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Xingjin
Orzecznictwo: CAL,CMA,CNAS,ILAC-MRA,CCC
Numer modelu: QMH15 / 80, QMH15 / 90
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: zewnętrzne pudełko ze sklejki z torebką bąbelkową lub papierem
Czas dostawy: 10-15 dni roboczych
Zasady płatności: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 300 zestawów miesięcznie

Szczegóły informacji

Objętość cylindra: 80L, 90L Pojemność: 16,89 kg, 19 kg
Wzór gaszenia: Zamknięta powódź Agenta: IG541 (52% azot, 40% argon, 8% dwutlenek węgla)
Działająca prussure: 15MPa Kolor: Czerwony
High Light:

clean gas fire suppression system

,

inergen gas fire suppression system

opis produktu

IG541 System przeciwpożarowy


Opis

Działająca prussure 15MPa gazowy system przeciwpożarowy / system przeciwpożarowy IG541

Gazowa mieszanina IG541 (52% azotu, 40% argonu, 8% dwutlenku węgla) jest rodzajem bezbarwnego i bez smaku, nietoksycznego i nieprzewodzącego, czystego „zielonego” gazu bez pozostałości i zanieczyszczeń po gaszeniu. A jego ODP wynosi zero. Jest to przyjazny dla środowiska gaz do gaszenia. Ponadto, ze względu na taką funkcję, można go używać w specjalnym miejscu, w którym łatwo może dojść do pożaru elektrycznego.

W połączeniu z urządzeniem gaśniczym i akcesoriami elektronicznymi cały system może być uruchamiany automatycznie. Może monitorować sytuację obszaru ochronnego za pomocą detektorów, a następnie może również automatycznie uruchomić urządzenie gaśnicze za pomocą siłownika elektromagnetycznego. Cały system może więc całkowicie zautomatyzować. Dzięki temu można uniknąć sytuacji, w której nikt nie zauważy pożaru, a także zaoszczędzi pieniądze na zatrudnienie w celu nadzorowania obszaru ochronnego.

Zarządzanie wieloma strefami zapewnia także bezpieczne sterowanie całym systemem. Możemy użyć jednego systemu do ochrony wielu stref poprzez rozdzielacze. Może sprawić, że cały system stanie się alternatywny, mając na celu inną strefę ochronną. Agenta można zwolnić w miejsce pożaru. Bardzo szybko ugasi się ogień. Jedną rzeczą, o której należy wspomnieć, jest to, że mały pokój powinien być przygotowany jako miejsce do przechowywania całego systemu.


 

Parametry

Nie. Specyfikacja Parametr techniczny
1 Ciśnienie robocze 15Mpa
2) Model urządzenia QMH15 / 80 QMH15 / 90
3) Pojemność 80 litrów 90 litrów
4 Pojemność napełniania gazem 16,89 kg 19 kg
5 Średnica zewnętrzna cylindra Φ279 mm Φ325 mm
6 Wysokość cylindra 1578 +73 mm 1345 +60 mm
7 Czas natryskiwania ≤120s
8 Szybkość napełniania 0,211 kg / l
9 Moc DC24V / 1,6 A.
10 Ciśnienie azotu w urządzeniu napędowym 6,0 ± 1,0 MPa (20 )
11 Stan zarezerwowanego miejsca dla kontenera temperatura: 0 ~ 50
12 Maksymalne ciśnienie robocze 17,2 MPa
13 Min. Ciśnienie robocze 13,6Mpa
Podanie

Pokój komputerowy, pokój telekomunikacyjny, pokój transformatorowy, przełącznik elektryczny i pokój dystrybucyjny, pokój generatorowy, zbiornik ługujący, sprzęt suszący, kabina lakiernicza, pokój instrumentów elektrycznych, centrum sterowania, biblioteka, archiwa, skarbiec zabytków kultury itp.


Pakiety

Zawsze najpierw pakujemy go w piankę, a następnie wkładamy do drewnianej skrzynki. Czasami, aby spełnić wymagania klientów lub wymogi bezpieczeństwa, wykonamy paletę na towary.

Zalety

Pod względem opisu czynnika jedną z jego kompetentnych zalet jest to, że można go stosować do wszelkiego rodzaju pożarów klasy z wyjątkiem ognia metalowego. I to jest czysty agent. Po gaszeniu nie ma pozostałości i zanieczyszczeń.

Innym jest to, że system gaśniczy IG541 jest specjalny dla krytycznych zasobów lub urządzenia. Nie spowoduje to uszkodzenia twojej własności. Względnie jest tani i skuteczny jako system tłumienia ognia.

Ochrona twojego posiadania jest bardzo skuteczna. Ponieważ jest to system, obejmuje urządzenie gaśnicze do gaszenia pożaru w krótkim czasie, szczególnie krótszym niż 10 sekund. Oznacza to, że cały agent zostanie zwolniony w tak krótkim czasie. Wtedy ogólnie będzie powódź. Ponadto ma mechanizm opóźnienia czasowego. To około 2 minuty. Oznacza to, że gdy dojdzie do pożaru, pozostaje wystarczająco dużo czasu na ewakuację ludzi z niebezpiecznego miejsca.

Może pozwolić wielu strefom ochronnie kontrolować jeden system. Wtedy zaoszczędzi dużo pieniędzy na dużych i wielu strefach.
Schemat naśladujący

Wiele cylindrów dla jednej strefy

 

 

 

Wiele cylindrów dla wielu stref

 

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

Możesz być w tych