Chiny FM200 System gaszenia pożaru producent

120L Container FM200 System gaśniczy do zarządzania w pojedynczej strefie

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: xingjin
Orzecznictwo: CAL,CMA,CNAS,ILAC-MRA,CCC
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw systemowy
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Skrzynia ze sklejki, karton papierowy
Czas dostawy: 10-15 dni roboczych po opłaceniu lub otrzymaniu L / C
Zasady płatności: L / C, T / T, D / P, Western Union, Paypal, karta kredytowa, karta debetowa
Możliwość Supply: 3,00 kompletu na miesiąc

Szczegóły informacji

Zarządzanie strefą: pojedyncza strefa Pojemność cylindra: 120L
Waga: 73 kg Standard Of Examination: GB25972-2010
Agenta: heptafluoropropan maksymalne ciśnienie robocze: 4,2Mpa

opis produktu

120L Container FM200 System gaśniczy do zarządzania w pojedynczej strefie

Parametr :

Nie. Specyfikacja Parametr techniczny
1 Napełnianie ciśnienia 2,5Mpa
2 Ciśnienie ulgowe 5,0 ± 0,225Mpa
3 Czas natryskiwania ≤ 10s
4 Temperatura pracy 0 ~ 50 ℃
5 Moc DC24V / 1.6A
6 maksymalne ciśnienie robocze 4,2Mpa

Opis:

Fm200 (htc-227ea) to rodzaj bezbarwnego, pozbawionego smaku, niekorozyjnego i izolującego elektrycznie gazu, bez pozostałości i zanieczyszczeń po gaszeniu. A jego ODP wynosi zero. Jest to gaz przyjazny dla środowiska do stosowania w pożarnictwie. Ponadto, ze względu na takie cechy, może być używany w specjalnym miejscu, w którym łatwo może dojść do pożaru elektrycznego.

System gaszenia pożaru typu fm200 wykorzystuje cały sposób zalewania, aby gasić pożar bardzo szybko, zawsze poniżej 10s.

Aplikacje:

Miejsce, w którym łatwo powstaje pożar, np. Linia do natrysku farb, starzenie urządzenia elektryczne, walcarka, maszyna drukarska, wyłącznik oleju, transformator zanurzony w oleju, zbiornik do impregnacji stopu, zbiornik, duże generatory, sprzęt suszący, proces produkcji cementu sproszkowanego węgiel, a także maszynowni statku, ładowni itp.

Eliminacja pożaru FM200 jest odpowiednia dla zajmowanego pomieszczenia, ponieważ jego zasada działania polega na całkowitym zalaniu. Miejsca, w których łatwo się strzela, wymagają naszego systemu tłumienia ognia. Poniższe przykłady są następujące:

Pomieszczenia telekomunikacyjne, archiwa danych i papieru, pomieszczenia rozdzielni, pomieszczenia komputerowe, aplikacje wojskowe i komórki, sprzęt medyczny, robotyki, centra telekomunikacyjne, produkcja tekstylna, archiwa danych i archiwów, urządzenia elektryczne, sprzęt do testowania / obrazowania, media składowanie, laboratoria chemiczne, pojazdy wojskowe.

Przewaga konkurencyjna:

Jeśli chodzi o opis agenta, jedną z jego zalet jest to, że można go stosować do wszystkich rodzajów pożarów klasowych, z wyjątkiem ognia metalowego. I to jest czysty agent. Po gaszeniu nie ma pozostałości i zanieczyszczeń.

Innym jest to, że system gaszenia fm200 jest specjalny dla krytycznych zasobów lub urządzeń. Nie będzie żadnych szkód dla twojej własności. Stosunkowo tanio i skutecznie można wybrać system tłumienia ognia.

Inaczej niż w sieci przewodowej typu automatyczny system tłumienia ognia fm200, będzie prosty w instalacji.

Ponieważ nie ma instalacji w rurociągu. Jeśli twoja strefa ochronna jest stosunkowo mała i nie ma wielu stref więcej niż trzy, oszczędzi to dużo.

Kompozycja:

Szafowy system gaszenia pożaru typu fm200 składa się z dwóch części. Kompletny system wymaga zarówno urządzenia gaśniczego, jak i elementów elektrycznych. Ponieważ istnieje oddzielna część do wprowadzania elementów elektrycznych, więc tutaj nie będzie wprowadzenia i dyskusji. W tym miejscu omówimy część urządzenia do gaszenia ognia.

Urządzenie gaśnicze składa się z: środka fm200, cylindra fm200, zaworu kontenerowego, siłownika elektromagnetycznego, węża elastycznego, zaworu zwrotnego przepływu cieczy, dyszy i szafki.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

Możesz być w tych