Chiny FM200 System gaszenia pożaru producent

Clean Room HFC 227ea Zawieszenie instalacji gaśniczej Model 16L

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: xingjin
Orzecznictwo: CAL,CMA,CNAS,ILAC-MRA,CCC
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw systemowy
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Sklejka lub karton papierowy
Czas dostawy: 10-15 dni roboczych po opłaceniu lub otrzymaniu L / C
Zasady płatności: L / C,, D / P, T / T, Western Union, Paypal, karta kredytowa
Możliwość Supply: 1000 zestawów miesięcznie

Szczegóły informacji

Uruchomienie: elektryczny lub ręczny Pojemność cylindra: 16L
Standard badania: GB25972-2010 Wzór gaszenia: Zamknięta powódź
Agenta: Agent Fm200 (htc-227ea lub hepttafluoropropan) Zarządzanie strefą: Pojedynczy

opis produktu

Clean Room HFC 227ea Zawieszenie instalacji gaśniczej Model 16L

P arametr :

Nie. Specyfikacja Parametr techniczny
1 Napełnianie ciśnienia 1,6Mpa
2 Czas natryskiwania ≤ 8s
3 Temperatura pracy 0 ~ 50 ℃
4 Tryb początkowy Uruchomienie elektryczne

Opis:

Fm200 (htc-227ea) to rodzaj bezbarwnego i pozbawionego smaku i niekorozyjnego i izolującego elektryczność gazu, który nie pozostawia osadu i zanieczyszczeń po gaszeniu. ODP to zero. Jest przyjaznym dla środowiska gazem do gaszenia. Ponadto, ze względu na taką funkcję, można go używać w specjalnym miejscu, w którym łatwo może dojść do pożaru elektrycznego.

W połączeniu z urządzeniem gaśniczym i akcesoriami elektronicznymi cały system może być uruchamiany automatycznie. Może monitorować sytuację regionu ochronnego za pomocą detektorów, a następnie może automatycznie uruchomić urządzenie gaszące za pomocą elektromagnesu. Tak więc cały system może całkowicie osiągnąć automatyzację. W związku z tym może uniknąć sytuacji, w której nikt nie zauważy ognia, a także zaoszczędzić wiele pieniędzy na zatrudnienie w celu nadzorowania obszaru ochrony.

Aplikacje:

Elektroniczna sala komputerowa, centrum przetwarzania danych, urządzenia telekomunikacyjne, kontrola procesu, drogi sprzęt medyczny, sprzęt przemysłowy, biblioteka, muzeum i galeria sztuki, pomieszczenie czyste, komora bezechowa, urządzenia do awaryjnego zasilania, magazyn palnej cieczy itp.

Miejsce łatwego rozpalania ognia, jak linia do malowania natryskowego, sprzęt do postarzania, urządzenie do walcowania, drukarka, przełącznik olejowy, transformator zanurzony w oleju, zbiornik do impregnacji stopu, zbiornik, duże generatory, osuszacz, cementownie proces sproszkowanego węgla i maszynowni statku, ładowni itp.

Przewaga konkurencyjna:

Chociaż system tłumienia ognia typu fm200 ma dwa rodzaje systemu, ale ich zalety są takie same jak w przypadku:

1 / Istotne uwzględnienie niewielkiej ochrony. Niektóre obszary, takie jak serwerownie lub pomieszczenia elektryczne lub podobne, byłyby bardzo małe, co wymaga niewielkiej ilości środka gaśniczego. Wtedy system wiszący może odegrać swoją rolę.

2 / Niewielkie zajęcie przestrzeni. Ponieważ strefa ochrony jest bardzo mała, więc może nie ma dużo miejsca na umieszczenie innych maszyn lub urządzeń lub obiektów. Następnie typ wiszący został zaprojektowany z małą, ale skuteczną funkcją tłumienia ognia i całkowitego pokrycia całego pomieszczenia.

3 / Wygodna instalacja i transport. Ze względu na względne światło i małą figurę, nawet jedna osoba może ją przytrzymać i zamocować na suficie lub ścianie. Ale dodatkowo, model kontrolowany temperaturowo nie może być zainstalowany więcej niż jeden element w zasadzie lub w praktyce.

Symulowany schemat:

Poniżej znajduje się jeden schemat mimiczny systemu gaśniczego FM200 z zawieszenia 16L,

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

Możesz być w tych