Chiny FM200 System gaszenia pożaru producent

120L Hfc 227ea System gaśniczy dla strefy niezależnej

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: xingjin
Orzecznictwo: CAL,CMA,CNAS,ILAC-MRA,CCC
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw systemowy
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Skrzynia ze sklejki, karton papierowy
Czas dostawy: 10-15 dni roboczych po opłaceniu lub otrzymaniu L / C
Zasady płatności: L / C, T / T, D / P, Western Union, Paypal, karta kredytowa, karta debetowa
Możliwość Supply: 3,00 kompletu na miesiąc

Szczegóły informacji

wymiar (mm): 550 * 550 * 1900 Pojemność cylindra: 120L
Ciśnienie ulgowe: 5,0 ± 0,225Mpa środek gaśniczy: fm200
Waga: 73 kg wzór systemu: całkowicie automatyczny

opis produktu

120L Hfc 227ea System gaśniczy dla strefy niezależnej

Parametr :

Nie. Specyfikacja Parametr techniczny
1 Napełnianie ciśnienia 2,5Mpa
2 Ciśnienie ulgowe 5,0 ± 0,225Mpa
3 Czas natryskiwania ≤ 10s
4 Temperatura pracy 0 ~ 50 ℃
5 Moc DC24V / 1.6A
6 Maksymalne ciśnienie robocze 4,2Mpa

Opis:

Fm200 (hfc227ea) to rodzaj bezbarwnego i pozbawionego smaku i niekorozyjnego i izolującego elektryczność gazu, który nie pozostawia po gaszeniu pozostałości i zanieczyszczeń. ODP to zero. Jest przyjaznym dla środowiska gazem do gaszenia. Ponadto, ze względu na taką funkcję, można go używać w specjalnym miejscu, w którym łatwo może dojść do pożaru elektrycznego.

Aplikacje:

Elektroniczna sala komputerowa, centrum przetwarzania danych, urządzenia telekomunikacyjne, kontrola procesu, drogi sprzęt medyczny, sprzęt przemysłowy, biblioteka, muzeum i galeria sztuki, pomieszczenie czyste, komora bezechowa, urządzenia do awaryjnego zasilania, magazyn palnej cieczy itp.

Miejsce łatwego rozpalania ognia, takie jak linia do natryskiwania farb, starzenie urządzeń elektrycznych, zbiornik, duże generatory, sprzęt do suszenia, proces produkcji cementu z pyłu węglowego i maszynowni statku, ładowni itp.

Kompozycje:

Urządzenie gaśnicze powinno być lepiej używane z elementami elektrycznymi. Kompletny system tłumienia ognia powinien składać się z dwóch części, z których jedna to elementy elektryczne, a druga to urządzenie przeciwpożarowe.

Urządzenie przeciwpożarowe zawiera: środek przeciwpożarowy fm200, cylinder Fm200, szafkę, zawór kontenerowy, siłownik elektromagnetyczny, elastyczny wąż i dyszę.

Przewaga konkurencyjna:

Jeśli chodzi o opis agenta, jedną z jego zalet jest to, że można go stosować do wszystkich rodzajów pożarów klasowych, z wyjątkiem ognia metalowego. I to jest czysty agent. Po gaszeniu nie ma pozostałości i zanieczyszczeń.

Innym jest to, że system gaszenia fm200 jest specjalny dla krytycznych zasobów lub urządzeń. Nie będzie żadnych szkód dla twojej własności. Stosunkowo tanio i skutecznie można wybrać system tłumienia ognia.

Bardzo skutecznie chronisz swoje posiadanie. Ponieważ jest to system, to zawiera urządzenie gaśnicze do gaszenia pożaru w krótkim czasie, szczególnie krótszym niż 10 sekund. Oznacza to, że wszyscy agenci zostaną zwolnieni w tak krótkim czasie. Wtedy ogólnie będzie zalewać. Ponadto ma mechanizm opóźnienia czasowego. To około 2 minuty. Oznacza to, że gdy nastąpi pożar, pozostało wystarczająco dużo czasu, aby ewakuować ludzi z niebezpiecznego miejsca.

Uprzejmości:

1. Wielkość i proporcja strefy chronionej dla systemu gaszenia pożaru typu fm200 powinny wynosić maksymalnie 500 metrów kwadratowych i 1600 metrów sześciennych.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

Możesz być w tych