Chiny FM200 System gaszenia pożaru producent

Urządzenia medyczne Gas Fm200 Systemy przeciwpożarowe z cylindrami 180L

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: xingjin
Orzecznictwo: CAL,CMA,CNAS,ILAC-MRA,CCC
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw systemowy
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Skrzynia ze sklejki, karton papierowy
Czas dostawy: 10-15 dni roboczych po opłaceniu lub otrzymaniu L / C
Zasady płatności: L / C, T / T, D / P, Western Union, Paypal, karta kredytowa, karta debetowa
Możliwość Supply: 3,00 kompletu na miesiąc

Szczegóły informacji

Ciśnienie robocze: 2,5Mpa Waga: 80 kg × 2
Zarządzanie strefą: Pojedynczy Wzór gaśniczy: Zamknięte powodzie
Gabinetowa ilość: Pokój Dwuosobowy Pojemność cylindra: 180L

opis produktu

Urządzenia medyczne Gas Fm200 Systemy przeciwpożarowe z cylindrami 180L

Opis:

Fm200 (htc-227ea) to rodzaj bezbarwnego i pozbawionego smaku i niekorozyjnego i izolującego elektryczność gazu, który nie pozostawia osadu i zanieczyszczeń po gaszeniu. ODP to zero. Jest przyjaznym dla środowiska gazem do gaszenia. Ponadto, ze względu na taką funkcję, można go używać w specjalnym miejscu, w którym łatwo może dojść do pożaru elektrycznego.

W połączeniu z urządzeniem gaśniczym i akcesoriami elektronicznymi cały system może być uruchamiany automatycznie. Może monitorować sytuację regionu ochronnego za pomocą detektorów, a następnie może automatycznie uruchomić urządzenie gaszące za pomocą elektromagnesu. Tak więc cały system może całkowicie osiągnąć automatyzację. W związku z tym może uniknąć sytuacji, w której nikt nie zauważy ognia, a także zaoszczędzić wiele pieniędzy na zatrudnienie w celu nadzorowania obszaru ochrony.

P arametr :

Nie. Specyfikacja Parametr techniczny
1 Napełnianie ciśnienia 2,5Mpa
2 Ciśnienie ulgowe 5,0 ± 0,225Mpa
3 Czas natryskiwania ≤ 10s
4 Temperatura pracy 0 ~ 50 ℃
5 Moc DC24V / 1.6A
6 Maksymalne ciśnienie robocze 4,2Mpa

Aplikacje:

Elektroniczna sala komputerowa, centrum przetwarzania danych, urządzenia telekomunikacyjne, kontrola procesu, drogi sprzęt medyczny, sprzęt przemysłowy, biblioteka, muzeum i galeria sztuki, pomieszczenie czyste, pomieszczenie z łatwopalną cieczą itp.

Miejsce łatwego rozpalania ognia, jak linia do malowania natryskowego, sprzęt do postarzania, urządzenie do walcowania, drukarka, przełącznik olejowy, transformator zanurzony w oleju, zbiornik do impregnacji stopu, zbiornik, duże generatory, sprzęt suszący, proces produkcji cementu sproszkowanego węgla, i maszynowni statku, ładowni itp.

Kompozycje:

System tłumienia ognia typu szafka fm200 nie ma tak wielu komponentów w porównaniu do systemu tłumienia ognia typu fm200. Zestaw elementów elektrycznych i urządzenia gaśniczego tworzą kompletny system gaszenia pożaru typu fm200.

Ponieważ jest specjalna część dla części elementów elektrycznych, więc tutaj po prostu wytłumaczę urządzenie gaśnicze. Urządzenie gaśnicze składa się z: środka fm200, cylindra fm200, zaworu kontenerowego, zaworu elektromagnetycznego, elastycznego węża, dyszy i szafki.

Przewaga konkurencyjna:

Jeśli chodzi o opis agenta, jedną z jego zalet jest to, że można go stosować do wszystkich rodzajów pożarów klasowych, z wyjątkiem ognia metalowego. I to jest czysty agent. Po gaszeniu nie ma pozostałości i zanieczyszczeń.

Innym jest to, że system gaszenia fm200 jest specjalny dla krytycznych zasobów lub urządzeń. Nie będzie żadnych szkód dla twojej własności. Stosunkowo tanio i skutecznie można wybrać system tłumienia ognia.

Inaczej niż w sieci przewodowej typu automatyczny system tłumienia ognia fm200, będzie prosty w instalacji. Ponieważ nie ma instalacji w rurociągu. Jeśli twoja strefa ochronna jest stosunkowo mała i nie ma wielu stref więcej niż trzy, zaoszczędzi to dużo pieniędzy niż ta pierwsza.

Uwaga:

1. Jedna szafka lub wiele szaf typu fm200 dla jednej strefy

2. Wystarczająco dużo miejsca w obszarze ochronnym, aby go umieścić, np. Narożnik lub krawędź ściany

3. Uwaga na porównanie wysokości szafy i pokoju

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

Możesz być w tych