Chiny FM200 System gaszenia pożaru producent

System tłumienia gazu serii 120L Fm200 GB25972-2010

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: xingjin
Orzecznictwo: CAL,CMA,CNAS,ILAC-MRA,CCC
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw systemowy
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Skrzynia ze sklejki lub futerał
Czas dostawy: 10-15 dni roboczych
Zasady płatności: L / C, D / P, T / T, Western Union, Paypal, karta kredytowa
Możliwość Supply: 300 zestawów miesięcznie

Szczegóły informacji

Temperatura pracy: -10 ~ 50 ℃ Wilgotność względna: ≤97%
Standard badania: GB25972-2010 Pojemność cylindra: 120L
Wzór gaśniczy: Zamknięte powodzie typu: Przewód

opis produktu

System tłumienia gazu serii 120L Fm200 GB25972-2010

P arametr :

Nie. specyfikacja Parametr techniczny
1 Napełnianie ciśnienia 4,2Mpa 5,6Mpa
2 Skala obszaru ochronnego dla jednej strefy obszar: maksymalna pojedyncza strefa to 800m2 objętość: maksymalna pojedyncza strefa to 3600m3
3 Czas natryskiwania ≤ 10s
4 Gęstość wypełnienia ≤950kg / m3 ≤ 1080 kg / m3
5 moc DC24V / 1.6A
6 Ciśnienie azotu w urządzeniu napędowym 6,0 ± 1,0Mpa (20 ℃)
7 Stan pomieszczenia rezerwacyjnego na kontener temperatura: -10 ~ 50 ℃, wilgotność względna: ≤97%
8 maksymalne ciśnienie robocze 5.3Mpa 8.0Mpa
9 minimalne ciśnienie robocze 4,2Mpa 4,6Mpa

Opis:

1. czysty czynnik gazowy

2. bezbarwny, bez smaku, o niskiej toksyczności i nieprzewodzący

3. brak pozostałości lub pozostałości oleistych

4. mały schowek i łatwo pod ciśnieniem w cylindrze

5. zgodność z wymogiem ochrony środowiska

6. Duży zakres obszaru zastosowania

7. doskonała ochrona aparatów lub stref

Aplikacje:

Elektroniczna sala komputerowa, centrum przetwarzania danych, urządzenia telekomunikacyjne, drogi sprzęt medyczny, urządzenia przemysłowe, biblioteka, muzeum i galeria sztuki, pomieszczenie czyste, komora bezechowa, urządzenia awaryjnego zasilania, magazyn palny cieczy itp.

Miejsce łatwego rozpalania ognia, jak linia do malowania natryskowego, sprzęt do postarzania, urządzenie do walcowania, drukarka, przełącznik olejowy, transformator zanurzony w oleju, zbiornik do impregnacji stopu, zbiornik, duże generatory, sprzęt suszący, proces produkcji cementu sproszkowanego węgla, i maszynowni statku, ładowni itp.

Kompozycje:

System tłumienia gazu FM200 uformowany z przewodem w modelu 120L składa się głównie z trzech części. Urządzenia gaśnicze i złączki do rur i akcesoria elektryczne.

Urządzenia gaśnicze to takie rzeczy, jak butla do napełniania i przechowywania fm200, rama i urządzenie napędowe (cylinder azotowy), aby uruchomić cylinder magazynowy na czynnik rozładowujący i tak dalej.

Łączniki rurowe to te przewody, które łączą urządzenie gaśnicze i środek prowadzący w strefie ochronnej, takie jak stalowa rura ze stali ocynkowanej pod wysokim ciśnieniem oraz kołnierz i kolanko i tak dalej.

Akcesoria elektryczne to rzeczy używane do wykrywania i monitorowania całego obszaru ochronnego i sterowania całym systemem, a także ostrzegania ludzi przed ewakuacją i zapobieganiem ekspansji ogniowej.

Te zintegrowane trzy części będą skutecznie wykrywać i nadzorować oraz alarmować i gasić pożar automatycznie.

Poniżej załączony jest pełny skład całego układu,

Zalety:

Każdy system tłumienia ognia ma swoje mocne strony. tutaj rzuci światło na system tłumienia ognia typu fm200 sieci rurociągów.

Mocne strony:

1 / Elastyczne zastosowanie w strefach ochronnych. Jako jego struktura i montaż innych użytecznych komponentów może skoncentrować jedną bardzo dużą strefę ochronną dzięki połączeniu wielu cylindrów magazynujących. Jego zasięg może być również bardzo mały w przypadku systemu pojedynczego cylindra.

2 / Skuteczne rozpylanie gazu. Jeden zestaw systemów sieci rurociągów może w krótkim czasie dokonać rozładowania dużych stref za pomocą rozstawienia rurociągu.

3 / Połączony system dystrybucji. Najbardziej charakterystyczną i elastyczną zaletą tego systemu jest połączony system dystrybucji, który połączy wiele pomieszczeń w jednej dzielnicy lub budynku, ale o różnych wymiarach lub na innym piętrze. Tymczasem może obniżyć koszty w oparciu o oryginał poprzez najmniejsze i bezpieczne wykorzystanie gazu gaśniczego. Ze względu na zastosowanie selektywnych zaworów, które mogą kierować gaz gaśniczy do palącego się pomieszczenia, więc byłoby rozsądniej monitorować każdy pokój, aby uniknąć wypadku. Warto wspomnieć, że pokoje połączone powinny mieć maksymalnie 8 zgodnie z naszym standardem.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

Możesz być w tych