Chiny FM200 System gaszenia pożaru producent

1,6Mpa 8L automatyczna gaśnica z dwutlenkiem węgla w zawieszeniu

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: xingjin
Orzecznictwo: CAL,CMA,CNAS,ILAC-MRA,CCC
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 30 zestawów
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Skrzynia ze sklejki, karton papierowy
Czas dostawy: 10-15 dni roboczych po opłaceniu lub otrzymaniu L / C
Zasady płatności: L / C, T / T, D / P, Western Union, Paypal, Credit Crad, karta debetowa
Możliwość Supply: zestaw miesięcznie 1000

Szczegóły informacji

Ciśnienie przechowywania: 1,6Mpa Pojemność cylindra: 8L
Zarządzanie strefą: Pojedynczy Wzór gaszenia: Zamknięta powódź
Agent: hfc-227ea Temperatura pracy: 0 ~ 50 ℃
High Light:

8L Automatic Fire Extinguisher

,

1.6Mpa Automatic Fire Extinguisher

opis produktu

Automatyczna gaśnica 1,6Mpa 8L z dwutlenkiem węgla w zawieszeniu

Parametr :

Nie. Specyfikacja Parametr techniczny
1 Napełnianie ciśnienia 1,6Mpa
2 Czas natryskiwania ≤ 8s
3 Temperatura pracy 0 ~ 50 ℃
4 Tryb początkowy Temperatura

Opis:

8L Automatyczna gaśnica W Zawieszanie rozpoczęte przez temperaturę, gdy temperatura otoczenia osiągnie wartość ustawienia, wykrywana temperatura szklana kulka zostanie spalona, ​​uwalniając środki gaśnicze, aby ugasić pożar.

Aplikacje:

Elektroniczna sala komputerowa, centrum przetwarzania danych, urządzenia telekomunikacyjne, kontrola procesu, drogi sprzęt medyczny, sprzęt przemysłowy, biblioteka, muzeum i galeria sztuki itp.

Miejsce łatwego rozpalania ognia, jak linia do malowania natryskowego, sprzęt do postarzania, urządzenie do walcowania, drukarka, przełącznik olejowy, transformator zanurzony w oleju, zbiornik do impregnacji stopu, zbiornik, duże generatory, sprzęt suszący, proces produkcji cementu sproszkowanego węgla, i maszynowni statku, ładowni itp.

Symulowany schemat:

Poniżej znajduje się jeden schemat symulacji 8l automatycznej gaśnicy w typie zawieszenia.

Zalety:

1 / Sugerujemy, aby co najmniej raz do roku sprawdzać rutynowo cały system. W rzeczywistości niektóre składniki muszą sprawdzać co tydzień, co miesiąc i cały system co roku. Częstotliwość sprawdzania lepiej jest zgodna z instrukcją, którą dostarczamy.

2 / Jeśli jest jakikolwiek problem, użytkownicy nie powinni dotykać niczego, nawet próbować naprawić go samodzielnie, ponieważ nieprofesjonalna naprawa może pogorszyć sprawę. Najlepszym planem, który zasugerowaliśmy, gdy system ma coś nie tak, jest to, że użytkownicy powinni czekać, aż nasi specjaliści naprawią i naprawią.

3 / W naszych profesjonalnych rozważaniach sugerujemy, aby jeden chroniony pokój lepiej nie instalował więcej niż jednej gaśnicy fm200 opartej na temperaturze. Kiedy wybuchnie pożar, temperatura jakiejś przestrzeni w pobliżu punktu ognia wzrośnie, a jakiś punkt daleko pozostanie chłodny. Tak więc ta różnica temperatur nie pozwala na uruchomienie gaśnicy w tym samym czasie, co sprawia, że ​​środek przeciwpożarowy nie może się wyczerpać w ciągu 8 sekund i nie chroni posiadania w pokoju.

Zasada działania:

System tłumienia ognia elektromagnetycznego typu fm200:

Nastąpi pożar → Wykryto czujnik dymu / ciepła i wysłano sygnał do centrali → centrala odbiera sygnał i włącza dzwonek alarmowy, aby powiadomić ludzi, że szybko uciekają z budynku → centrala odbiera oba sygnały z czujnika dymu i ciepła, a następnie aktywuj system tłumienia ognia typu fm200 elektromagnetycznego.

Gaśnica typu fm200 z zawieszoną temperaturą:

Nastąpi pożar → temperatura wznosi się szybko → temperatura przekracza określoną temperaturę czujnika temperatury szklanej → szklana kulka czujnika temperatury jest spalana przez wysoką temperaturę → środek przeciwpożarowy fm200 wychodzi z butli przez dyszę do gaszenia ognia .

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

Możesz być w tych