Chiny FM200 System gaszenia pożaru producent

Komercyjna automatyczna gaśnica 50L Typ Fm200 Gaśniczy

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: xingjin
Orzecznictwo: CAL,CMA,CNAS,ILAC-MRA,CCC
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 30 zestawów
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Skrzynia ze sklejki, karton papierowy
Czas dostawy: 10-15 dni roboczych po opłaceniu lub otrzymaniu L / C
Zasady płatności: L / C, T / T, D / P, Western Union, Paypal, Credit Crad, karta debetowa
Możliwość Supply: zestaw miesięcznie 1000

Szczegóły informacji

Objętość: 50L Zdolność agenta: 50 kg
Czas natryskiwania: ≤ 8s Wzór gaśniczy: Zamknięte powodzie
Temperatura pracy: 0 ~ 50 ℃ Standard badania: GB25972-2010

opis produktu

Komercyjna automatyczna gaśnica 50L Typ Fm200 Gaśniczy

Parametr :

Nie. Specyfikacja Parametr techniczny
1 Napełnianie ciśnienia 1,6Mpa
2 Czas natryskiwania ≤ 8s
3 Temperatura pracy 0 ~ 50 ℃
4 Tryb początkowy Automatyczny

Opis:

Fm200 (hfc-227ea) to rodzaj bezbarwnego i pozbawionego smaku i niekorozyjnego i izolującego elektrycznie gazu, który nie pozostawia po gaszeniu pozostałości i zanieczyszczeń. ODP to zero. Jest przyjaznym dla środowiska gazem do gaszenia. Ponadto, ze względu na taką funkcję, można go używać w specjalnym miejscu, w którym łatwo może dojść do pożaru elektrycznego.

Dzięki niewielkiej szklanej rurce i zasadzie kurczenia może to być automatyczna gaśnica bez jakiejkolwiek ręcznej manipulacji.

Zasada działania:

Kiedy wybuchnie pożar, ten system zawieszania dwóch rodzajów fm200 ma inny tryb aktywacji.

System tłumienia ognia elektromagnetycznego typu fm200:

Nastąpi pożar → Wykryto czujnik dymu / ciepła i wysłano sygnał do centrali → centrala odbiera sygnał i włącza dzwonek alarmowy, aby powiadomić ludzi, że szybko uciekają z budynku → centrala odbiera oba sygnały z czujnika dymu i ciepła, a następnie aktywuj system tłumienia ognia typu fm200 elektromagnetycznego.

Gaśnica typu fm200 z zawieszoną temperaturą:

Nastąpi pożar → temperatura wznosi się szybko → temperatura przekracza określoną temperaturę czujnika temperatury szklanej → szklana kulka czujnika temperatury jest spalana przez wysoką temperaturę → środek przeciwpożarowy fm200 wychodzi z butli przez dyszę do gaszenia ognia .

Przewaga konkurencyjna:

Bardzo skutecznie chronisz swoje posiadanie. Ponieważ jest to system, zawiera on urządzenie gaśnicze do gaszenia pożaru w krótkim czasie, szczególnie krótszym niż osiem sekund. Oznacza to, że wszyscy agenci zostaną zwolnieni w tak krótkim czasie. Wtedy ogólnie będzie zalewać.

Automatyczna gaśnica Fm200 jest najłatwiejsza do zainstalowania i zaoszczędzi dużo miejsca po instalacji. Tymczasem, oczywiście, będzie tańsze bez dopasowania akcesoriów elektrycznych lub przewodów rurowych. Nadaje się do małych pomieszczeń i wielu stref.

Symulowany schemat:

Poniżej znajduje się jeden schemat symulacji automatycznej gaśnicy urządzenia 50l typu Fm200

Uprzejmości:

1 / Cały system tłumienia ognia potrzebuje co najmniej jednego czeku rocznie. W rzeczywistości niektóre składniki wymagają sprawdzania co tydzień, co miesiąc, a cały system co roku. Jest to odpowiednia częstotliwość sprawdzania systemu przeciwpożarowego zgodnie z naszą instrukcją obsługi i profesjonalnym pomysłem.

2 / Jedna strefa chroniona może zainstalować najwyżej jedną gaśnicę typu fm200 opartą na temperaturze. W przypadku pożaru różnica temperatur może uniemożliwić działanie gaśnicy w tym samym czasie, co może skutkować brakiem wystarczającej ilości środka przeciwpożarowego do gaszenia pożaru.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

Możesz być w tych