Chiny FM200 System gaszenia pożaru producent

Jednorazowa instalacja gaśnicza Co2 Gaśnica automatyczna lub ręczna

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: xingjin
Orzecznictwo: CAL,CMA,CNAS,ILAC-MRA,CCC
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 30 zestawów
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Skrzynia ze sklejki, karton papierowy
Czas dostawy: 10-15 dni roboczych po opłaceniu lub otrzymaniu L / C
Zasady płatności: L / C, T / T, D / P, Western Union, Paypal, Credit Crad, karta debetowa
Możliwość Supply: zestaw miesięcznie 1000

Szczegóły informacji

Średnica: 320 mm pojemność agenta: 16KG
Zarządzanie strefą: Pojedynczy Wzór gaśniczy: Zamknięte powodzie
Waga: 8 kg Wysokość: 430 mm
High Light:

auto fire extinguisher

,

automatic fire extinguisher ball

opis produktu

Jednorazowa instalacja gaśnicza Co2 Gaśnica automatyczna lub ręczna

Parametr :

Nie. Specyfikacja Parametr techniczny
1 Napełnianie ciśnienia 1,6Mpa
2 Czas natryskiwania ≤ 8s
3 Temperatura pracy 0 ~ 50 ℃
4 Tryb początkowy Początek temperatury

Opis:

Wiszące urządzenie gaśnicze typu 16l wypełnione jest agentem fm200. Jest to rodzaj bezbarwnego i pozbawionego smaku i nie powodującego korozji gazu izolującego energię elektryczną, bez pozostałości i zanieczyszczeń po gaszeniu. ODP to zero. Jest przyjaznym dla środowiska gazem do gaszenia. Ponadto, ze względu na taką funkcję, można go używać w specjalnym miejscu, w którym łatwo może dojść do pożaru elektrycznego.

Aplikacje:

Elektroniczna sala komputerowa, centrum przetwarzania danych, urządzenia telekomunikacyjne, kontrola procesu, drogi sprzęt medyczny, urządzenia przemysłowe, urządzenia do awaryjnego zasilania, strefa magazynowania cieczy łatwopalnych itp.

Miejsce łatwego rozpalania ognia, jak linia do malowania natryskowego, sprzęt do postarzania, urządzenie do walcowania, drukarka, przełącznik olejowy, transformator zanurzony w oleju, zbiornik do impregnacji stopu, zbiornik, duże generatory, sprzęt suszący, proces produkcji cementu sproszkowanego węgla, i maszynowni statku, ładowni itp.

Kompozycje:

Zwykle kompletny system gaszenia pożaru składa się z trzech części - urządzenia gaśniczego, armatury i elementów elektrycznych. Jednak system tłumienia ognia typu suspensyjnego fm200 nie wymaga żadnego montażu rur, nawet gaśnica typu fm200 w oparciu o temperaturę nie wymaga elementów elektrycznych.

Składniki tego rodzaju tłumienia ognia typu fm200 to: okrągły cylinder z czynnikiem pożarowym fm200, elektromagnetyczny siłownik (elektromagnetyczny), zawór kontenerowy, przełącznik ciśnienia, dysza, szklana kulka z czujnikiem temperatury (typ temperaturowy).

Uprzejmości:

1 / Sugerujemy, aby co najmniej raz do roku sprawdzać rutynowo cały system. W rzeczywistości niektóre składniki muszą sprawdzać co tydzień, co miesiąc i cały system co roku. Częstotliwość sprawdzania lepiej jest zgodna z instrukcją, którą dostarczamy.

2 / W naszych profesjonalnych rozważaniach sugerujemy, aby jeden chroniony pokój lepiej nie instalował więcej niż jednej gaśnicy fm200 opartej na temperaturze. Kiedy wybuchnie pożar, temperatura jakiejś przestrzeni w pobliżu punktu ognia wzrośnie, a jakiś punkt daleko pozostanie chłodny. Tak więc ta różnica temperatur nie pozwala na uruchomienie gaśnicy w tym samym czasie, co sprawia, że ​​środek przeciwpożarowy nie może się wyczerpać w ciągu 8 sekund i nie chroni posiadania w pokoju.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

Możesz być w tych