Chiny FM200 System gaszenia pożaru producent

Pure Hfc-227Ea Fm200 Clean Agent Gaśnica z czujnikiem temperatury

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: xingjin
Orzecznictwo: CAL,CMA,CNAS,ILAC-MRA,CCC
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 30 zestawów
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Skrzynia ze sklejki, karton papierowy
Czas dostawy: 10-15 dni roboczych po opłaceniu lub otrzymaniu L / C
Zasady płatności: L / C, T / T, D / P, Western Union, Paypal, Credit Crad, karta debetowa
Możliwość Supply: zestaw miesięcznie 1000

Szczegóły informacji

Tryb początkowy: Siłownik termiczny Czas natryskiwania: ≤ 8s
Zarządzanie strefą: Pojedynczy Wzór gaśniczy: Zamknięte powodzie
Kolor: Czerwony Standard badania: GB25972-2010
High Light:

auto fire extinguisher

,

fm200 fire extinguisher

opis produktu

Pure Hfc-227Ea Fm200 Clean Agent Gaśnica z czujnikiem temperatury

Parametr :

Nie. Specyfikacja Parametr techniczny
1 Napełnianie ciśnienia 1,6Mpa
2 Czas natryskiwania ≤ 8s
3 Temperatura pracy 0 ~ 50 ℃
4 Tryb początkowy Czujnik termiczny

Opis:

Wiszące urządzenie gaśnicze z czujnikiem temperatury jest wypełnione środkiem fm200. Jest to rodzaj bezbarwnego i pozbawionego smaku i nie powodującego korozji gazu izolującego energię elektryczną, bez pozostałości i zanieczyszczeń po gaszeniu. Jest przyjaznym dla środowiska gazem do gaszenia. Ponadto, ze względu na taką funkcję, można go używać w specjalnym miejscu, w którym łatwo może dojść do pożaru elektrycznego.

Aplikacje:

Infrastruktura telekomunikacyjna, kontrola procesu, drogi sprzęt medyczny, urządzenia przemysłowe, biblioteka, muzeum i galeria sztuki, pomieszczenie czyste, komora bezechowa, urządzenia awaryjnego zasilania, magazyn palny itp.

Miejsce łatwego rozpalania ognia, jak linia do malowania natryskowego, sprzęt do postarzania, urządzenie do walcowania, drukarka, przełącznik olejowy, transformator zanurzony w oleju, zbiornik do impregnacji stopu, zbiornik, duże generatory, sprzęt suszący, proces produkcji cementu sproszkowanego węgla, i maszynowni statku, ładowni itp.

Pakiety:

Zawsze pakujemy produkty najpierw z pianki polifoamowej, a następnie z drewnianej skrzynki, jeśli klienci tego wymagają lub produkt jest zbyt duży, zrobimy paletę, aby mieć dodatkową ochronę.

Przewagi konkurencyjne:

Jeśli chodzi o opis agenta, jedną z jego zalet jest to, że można go stosować do wszystkich rodzajów pożarów klasowych, z wyjątkiem ognia metalowego. I to jest czysty agent. Po gaszeniu nie ma pozostałości i zanieczyszczeń.

Innym jest to, że system gaszenia fm200 jest specjalny dla krytycznych zasobów lub urządzeń. Nie będzie żadnych szkód dla twojej własności. Stosunkowo tanio i skutecznie można wybrać system tłumienia ognia.

Zasada działania:

Kiedy wybuchnie pożar, ten system zawieszania dwóch rodzajów fm200 ma inny tryb aktywacji.

System tłumienia ognia elektromagnetycznego typu fm200:

Nastąpi pożar → Wykryto czujnik dymu / ciepła i wysłano sygnał do centrali → centrala odbiera sygnał i włącza dzwonek alarmowy, aby powiadomić ludzi, że szybko uciekają z budynku → centrala odbiera oba sygnały z czujnika dymu i ciepła, a następnie aktywuj system tłumienia ognia typu fm200 elektromagnetycznego.

Gaśnica typu fm200 z zawieszoną temperaturą:

Nastąpi pożar → temperatura wznosi się szybko → temperatura przekracza określoną temperaturę czujnika temperatury szklanej → szklana kulka czujnika temperatury jest spalana przez wysoką temperaturę → środek przeciwpożarowy fm200 wychodzi z butli przez dyszę do gaszenia ognia .

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

Możesz być w tych