Chiny FM200 System gaszenia pożaru producent

Elektromagnetyczny rozrusznik 40L Fm200 Cylinder do gaszenia

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: xingjin
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 100 zestawów
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Obudowa ze sklejki
Czas dostawy: 10-15 dni
Zasady płatności: L / C, D / P, T / T, Western Union, Paypal, karta kredytowa
Możliwość Supply: 3000 zestawów miesięcznie

Szczegóły informacji

Pojemność: 40L Pojemność pamięci: 40L
Ciśnienie magazynowania: 2,5 MPa (20 ℃) Maksymalne ciśnienie robocze (50 ℃): 4,2 MPa
Metoda działania: rozrusznik elektromagnetyczny; awaryjny rozrusznik mechaniczny Czas tryskania środka gaśniczego: ≤ 10s

opis produktu

Elektromagnetyczny rozrusznik 40L Fm200 Cylinder do gaszenia

Opis:

Kontenery Fm200 można rozróżnić na dwa kształty. Jeden to cylinder, a drugi to czołg. Ta pierwsza używana jest w sieci rurowej lub szafie systemu fm200, a druga służy do zawieszania systemu fm200 lub wiszącego gaśnicy.

Kontenery Fm200 można podzielić na wiele modeli w zależności od objętości wewnątrz, np. 8L, 10L, 40L, 70L, 90L itd. Oczywiście każdy kraj ma własny standard projektowania. Jeśli masz specjalny model butli inny niż nasz, możesz po prostu skontaktować się z nami i poinformować nas o tym. Możemy dostosować model, który chcesz. Przesłanką jest to, że twoja ilość osiąga zadania wsadowe.

Cylindry Fm200 mogą być wykonane w dwóch typach zgodnie ze standardem ciśnienia. Tutaj mamy bezszwowe i spawane stalowe cylindry. Jeśli potrzebujesz wysokiego ciśnienia, gdy zachowujesz gaz w środku, powinno to być stalowe cylindry bez szwu. Wręcz przeciwnie, można wybrać spawany cylinder stalowy. Zaoszczędzi to dla Ciebie koszt pod warunkiem, że cylinder będzie działał.

Tutaj ten rodzaj pojemnika jest przystosowany do relatywnie większej strefy ochronnej. Zwykle, jeśli jest używany do typu szafki, znajdzie się w rogu. Jeśli jednak jest używany w przypadku typu sieci rurowej, należy zostawić jeden schowek na umieszczenie grupy butli.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

Możesz być w tych