Chiny FM200 System gaszenia pożaru producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Missaya Lu

WhatsApp : 8618819451181

Guangzhou Xingjin Fire Equipment Co.,Ltd.

Guangzhou Xingjin Fire Equipment Co., Ltd

  • Guangzhou Xingjin Fire Equipment Co.,Ltd.
  • Guangzhou Xingjin Fire Equipment Co.,Ltd.
  • Guangzhou Xingjin Fire Equipment Co.,Ltd.
  • Guangzhou Xingjin Fire Equipment Co.,Ltd.
  • Guangzhou Xingjin Fire Equipment Co.,Ltd.
Szczegóły firmy:
Rynek Główny: Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Eksporter
marki: Xingjin Ilość pracowników: 50~100
Coroczne wyprzedaże: 1000-5000 Rok założenia: 2000
pc Export: 10% - 20%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie
GUANGZHOU XINGJIN FIRE EQUIPMENT CO., LTD. jest profesjonalnym producentem i wykonawcą instalacji przeciwpożarowych fm200 i innych urządzeń przeciwpożarowych.

LOKALIZACJA:

Guangzhou Xingjin Fire Equipment co., Ltd. ma spółkę zależną o nazwie Guangzhou Xing You Rong Trade Co, Ltd. Ta dwie firmy zlokalizować w różnych miejscach. Guangzhou Xingjin Fire Equipment co., Ltd. osiedlił się w mieście Shilou, dystrykcie Panyu, Guangzhou, a jego filia zlokalizowała w strefie wolnego handlu w dzielnicy Nansha w mieście Guangzhou.

Przegląd fabryki:

Biuro firmy i fabryka nie są rozdzielone. Te dwa zawierają w tym samym budynku, a pierwsze piętro jest do użytku w fabryce, drugie piętro do użytku biurowego. Stworzyliśmy tutaj profesjonalny zespół projektantów i świetny zespół serwisowy. Nasza dobra obsługa i najwyższa jakość przyniosły wiele pozytywnych opinii od klientów, ale wciąż ulepszamy naszą technikę, próbując wprowadzić nowe produkty przeciwpożarowe.

Korona:

Od założenia w 2000 roku firma zdobyła wiele pochwał i wyróżnień. Tytuł "firma kredytowa na poziomie AA" została nam dana przez China Fire Protection Association w 2014 roku. Poza tym wszystkie nasze produkty przechodzą test CCC, co oznacza, że ​​jakość została zrekonstruowana.

Produkty:

Głównymi produktami naszej firmy są fm200, w tym samym czasie sprzedajemy również inne urządzenia przeciwpożarowe, takie jak respirator przeciw truciznom, żaluzje ognioodporne i tak dalej.

Seria tłumienia ognia fm200 została podzielona na trzy duże typy. Są to systemy gaszenia pożarem typu fm200, system gaszenia pożaru typu fm200, system tłumienia ognia typu fm200. Tego rodzaju produkty są szeroko regconized jako najlepszy substytut serii halon.

Głowne markety:

Naszymi docelowymi klientami są ludzie, którzy wymagają sprzętu przeciwpożarowego na całym świecie. Do tego roku szybko rozwinęliśmy rynek azjatycki i afrykański. W następnych latach będziemy dążyć do innych rynków zagranicznych.

Jesteśmy gotowi na wyzwania, więc nie wahaj się wysłać do nas zapytania!

Historia

Guangzhou Xingjin Fire Equipment Co., Ltd jest producentem, który koncentruje się na automatycznym systemie tłumienia ognia fm200. nasza fabryka została założona w 2010 roku, która jest dzielona z trzema szefami, którzy są profesjonalistami w tej dziedzinie. zgodnie z rozwojem biznesu i ideologii globalizacji. jesteśmy gotowi otworzyć drzwi i objąć świat. jest to dokładnie taki zamiar, jaki teraz robimy i znaczenie naszego rozwoju.

Ponieważ jest to hasło naszej firmy, „wiodąca technologia, innowacja i nieograniczona, zorientowana na ludzi, jakość pierwsza, najpierw klient, dążenie do doskonałości”, nieustannie rozwijamy się pod jego kierunkiem.

Stworzyliśmy godne zaufania wyniki sprzedaży. oczywiście wiesz, że naprawdę trudno jest zrobić krok naprzód, jeśli znasz tę dziedzinę. Na naszej drodze jest wiele przeszkód, aby przejść do przodu, takich jak komunikacja projektów i transport za pomocą gazu pod wysokim ciśnieniem i akceptacja w oparciu o różne standardy produkcji lub inne czynniki wewnętrzne. Z pewnością te sytuacje nie mogą stać się wymówką, aby utrudnić nam drogę do sukcesu. w końcu wierzymy, że tam, gdzie jest wola, jest sposób.

Pod warunkiem, że nasz główny rynek znajduje się w Chinach (kontynent), istnieje silna podstawa ekonomiczna rozwoju zamorskiego z długoterminowym poszukiwaniem i wdrażaniem strategii biznesowej. zgodnie z naszą historią rozwoju na kontynencie, mamy wystarczające możliwości i doświadczenie, aby założyć firmę i odkrywać więcej rynków zagranicznych. tymczasem wiemy, że biznes to nie tylko jeden dzień czy krótki czas. tymczasem tylko długoletnia współpraca i relacje biznesowe mogą świadczyć o naszej uczciwości i usługach. rozwinęliśmy i nadal rozwijamy nasz rynek w kontynentalnej części kraju i konsolidujemy go przez długi czas. dlaczego więc nie będziemy dążyć do międzynarodowego rynku i komponować historię globalnej podróży?

Usługa
Guangzhou Xingjin Fire Equipment Co, Ltd jest producentem, który koncentruje się na automatycznym systemie tłumienia ognia fm200.

W tej dziedzinie cały projekt można podzielić na trzy części. są projektem całego systemu i zakupem sprzętu, a następnie instalacją systemu. Czasami jedna osoba pozwala instytutowi projektowemu oferować jeden system. Następnie będą szukać jednej odpowiedniej fabryki lub dystrybutora lub sprzedawcy, aby kupić cały sprzęt i akcesoria zgodnie ze schematem. Wreszcie powinni znaleźć jeden zespół do rozwiązania instalacji. To bardzo skomplikowany projekt. Ponadto mogą powstać rozbieżności między różnymi instytutami lub zespołami.

W rzeczywistości możemy zaoferować Ci całą usługę, nawet my jesteśmy tutaj tylko jedną fabryką. Ponieważ mamy własny zespół projektowy. Mają bogate doświadczenie w tym zakresie. Jeśli chodzi o projektowanie, zawsze mogą zapewnić wspaniałą obsługę. Tymczasem, jeśli kupisz, przyjmiesz nasz projekt i chcesz złożyć zamówienie u nas, będzie bardzo jasne i łatwe do kontynuowania następnej pracy. Wkrótce poznamy cały szczegół. Ponieważ to tylko komunikacja pomiędzy dwoma działami tutaj. Oczywiście, po zakończeniu produkcji, możemy bezpośrednio zorganizować nasz zespół instalacyjny, aby zakończyć całą instalację, jeśli potrzebujesz nas.

Łączymy więc projektowanie, sprzęt i instalację razem, co znacznie przyspieszy okres pracy i zwiększy wydajność pracy i obniży koszty.

Oto kilka rzeczy, które należy wymienić:

Po pierwsze, nasza usługa projektowania jest bezpłatna. Ale nie akceptujemy nadmiernych lub nieuzasadnionych wymagań ze strony klientów. Ponieważ to nasza bezpłatna usługa. Powinniśmy wziąć pod uwagę nasze koszty i uniknąć wprowadzania bezsensownych danych. Mam nadzieję, że rozumiesz naszą pierwotną intencję.

Po drugie, będziemy pobierać pieniądze za instalację. Tutaj powinniśmy rozważyć je z dwóch aspektów. Jedna to opłata personelu, druga to koszt życia.

Mówiąc w skrócie, postaramy się jak najlepiej i nie szczędzimy wysiłków, aby zaoferować najlepszą obsługę. To jest nasz cel biznesu.

Nasz zespół

W naszej firmie mamy różne zespoły zgodnie ze strukturą i strukturą naszego przedsiębiorstwa. Tymczasem nasze zespoły mogą mieć różne postacie w zależności od różnych wymagań i zadań. Ogólnie możemy być jednym zespołem, gdy pracujemy razem nad jednym projektem.

Tutaj mamy nasz warsztat. Pracownicy mogą być podzieleni na różne typy w zależności od poziomu ich pracy i zawartości. Ponieważ wiesz, że nasz system składa się z wielu akcesoriów. Jest więc wiele zespołów, które specjalizują się w swojej pracy. Na przykład jedna grupa koncentruje się na cylindrach, druga koncentruje się na urządzeniach napędowych itp. Podobnie, mamy nasze biuro w tym samym miejscu razem z fabryką. Mamy tutaj nasz zespół sprzedaży lub zespół obsługi klienta lub zespół projektowy itp. Aby nasza firma mogła być kompletna i doskonała i łatwo odpowiedzieć naszym klientom na wsparcie takich zespołów.

Ponadto wszystkie zespoły są zjednoczone i pracują ciężko. Mamy jeden cel, który oferuje najlepszą jakość i obsługę naszym klientom. Tymczasem nasze zespoły mają pełne doświadczenie w tej dziedzinie w zakresie systemu fm200. Co do ducha naszych zespołów, możemy zaoferować ci intymną obsługę. Każdy szczegół, każde zapytanie lub każde wymaganie, gdy potrzebujesz naszych rąk, zrobimy to bez wahania. To są nasze drużyny.

Doskonała jakość zależy od najlepszej obsługi, ale najlepsza usługa ufa zespołom zajmującym się harmonią. Oto twój jedyny wybór. Ponieważ mamy zaplecze siłowe.

  • Marrilyn

  • TOMEK

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość