Chiny FM200 System gaszenia pożaru producent

Bezpośrednia dwutlenkowa rura detekcyjna z certyfikatem CAL / CMA

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: xingjin
Orzecznictwo: CAL,CMA,CNAS,ILAC-MRA,CCC
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 5 zestawów
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Obudowa ze sklejki
Czas dostawy: 10-15 dni roboczych po opłaceniu lub otrzymaniu L / C
Zasady płatności: L / C,, D / P, T / T, Western Union, Paypal, karta kredytowa
Możliwość Supply: 200 zestawów tygodniowo

Szczegóły informacji

Rodzaj rozładowania: Bezpośredni Zdolność agenta: 6 kg dwutlenku węgla
Modelu: WZ-Q / T-EZ6-XJ60 Wzór gaśniczy: Zamknięte powodzie
gęstość: 2,5 kg / m3 Uruchomienie: Automatyczne

opis produktu

Bezpośrednia dwutlenkowa rura detekcyjna z certyfikatem CAL / CMA

P arametr :

Nie. Specyfikacja Parametr techniczny
1 Rodzaj Bezpośredni typ dwutlenku węgla
2 Model WZ-Q / T-EZ6-XJ60
3 Ciśnienie robocze 5,7Mpa
4 Maksymalne ciśnienie robocze 12,1Mpa
5 Temperatura pracy 0-49 ℃
6 Gęstość jednostki objętości 2,5 kg / m3
7 Maksymalna długość wykrywacza 25m
8 Ilość agenta 6 kg

Opis:

System bezpośredniego wykrywania dwutlenku węgla jest rodzajem systemu przeciwpożarowego, który posiada funkcje ostrzegania i gaszenia ognia. Nie wymaga żadnych elementów elektrycznych pracujących razem, i jest szeroko stosowany wśród krajów.

Na górze zaworu pojemnika znajduje się małe okrągłe światło przypominające czerwony przycisk. Kiedy strażak wybiegnie, by zgasić ogień, mały okrągły dzwonek zadzwoni, aby poinformować ludzi o pożarze. Poza tym, w jaki sposób ten system wykrywania pożaru może wykryć pożar tak precyzyjnie i szybko? To powinno być wdzięczne za miękki wykrywacz. Ze względu na swoją miękką charakterystykę, rurka wykrywająca ogień może być umieszczona w dowolnym martwym punkcie. Podczas umieszczania rury wykrywania ognia, ludzie powinni jasno określić, które miejsce łatwo złapie ogień. Te rury wykrywające ogień powinny być umieszczone nad lub w pobliżu miejsc łatwodostępnych.

Aplikacje:

System bezpośredniego wykrywania pożaru dwutlenku węgla nadaje się do małych miejsc, niektórych szaf zewnętrznych maszyn, takich jak elektrownie, systemy łączności, nadawcze, petrochemiczne, kolejowe itd.

Zalety:

1 / Zapisywanie miejsca. Mocuje się na zewnętrznej szafce zestawu maszyn, więc ten system tłumienia ognia nie zajmie nawet niewielkiej przestrzeni chronionej strefy.

2 / Precyzja i celowość. System bezpośredniego wykrywania dwutlenku węgla może zlokalizować pożar bardzo szybko i dokładnie dzięki tej miękkiej rurze wykrywającej ogień.

3 / Wygodna instalacja i transport. Ponieważ system ten łączy w sobie funkcje przeciwpożarowe i alarmowe, a także nie ma potrzeby dopasowywania elementów elektrycznych i łączników rurowych, więc po przymocowaniu cylindra do miejsca, wystarczy pozostawić rurkę wykrywającą wokół potencjalnego źródła ognia.

4 / Nieelektryczny tryb startowy. Nie potrzebuje mocy do aktywacji systemu. Zasada działania tego systemu polega na wykorzystaniu własnego ciśnienia przechowywania zamiast polegania na aktywowaniu siły zewnętrznej. Gdy rura detekcyjna zostanie przerwana przez ogień, agent zostanie rozładowany.

Uprzejmości:

Jeśli wystąpi jakikolwiek problem, najpierw zadzwoń do nas i powiedz nam, co się tam dzieje. Sugerujemy, że użytkownicy nie powinni niczego dotykać, a nawet próbować naprawiać samodzielnie, ponieważ nieprofesjonalne utrwalanie może pogorszyć sytuację.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

Możesz być w tych