Chiny FM200 System gaszenia pożaru producent

Fm200 Bezpośredni typ rury wykrywania pożaru Pojedyncza strefa dla serwerowni / centrum danych

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: xingjin
Orzecznictwo: CAL,CMA,CNAS,ILAC-MRA,CCC
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 5 zestawów
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Obudowa ze sklejki
Czas dostawy: 10-15 dni roboczych po opłaceniu lub otrzymaniu L / C
Zasady płatności: L / C,, D / P, T / T, Western Union, Paypal, karta kredytowa
Możliwość Supply: 200 zestawów tygodniowo

Szczegóły informacji

Ciśnienie robocze: 2,5Mpa Pojemność: 3 kg fm200
Zarządzanie strefą: Pojedynczy Wzór gaśniczy: Zamknięte powodzie
Gęstość jednostki objętości: 0,7 kg / m3 Uruchomienie: Automatyczne

opis produktu

Fm200 Bezpośredni typ rury wykrywania pożaru Pojedyncza strefa dla serwerowni / centrum danych

P arametr :

Nie. Specyfikacja Parametr techniczny
1 Rodzaj Bezpośredni typ Fm200
2 Model WZ-Q / T-QZ3-XJ60
3 Ciśnienie robocze 2,5Mpa
4 Maksymalne ciśnienie robocze 4,2Mpa
5 Temperatura pracy 0-50 ℃
6 Gęstość jednostki objętości 0,7 kg / m3
7 Maksymalna długość wykrywacza 20m
8 Ilość agenta 3 kg

Opis:

Fm200 Direct Type Rura wykrywania ognia jest wypełniona 3 kg fm200. Jest to rodzaj bezbarwnego i pozbawionego smaku i nie powodującego korozji gazu izolującego energię elektryczną, bez pozostałości i zanieczyszczeń po gaszeniu. ODP to zero. Jest przyjaznym dla środowiska gazem do gaszenia. Ponadto, ze względu na taką funkcję, można go używać w specjalnym miejscu, w którym łatwo może dojść do pożaru elektrycznego.

Na górze zaworu pojemnika znajduje się małe okrągłe światło przypominające czerwony przycisk. Kiedy strażak wybiegnie, by zgasić ogień, mały okrągły dzwonek zadzwoni, aby poinformować ludzi o pożarze. Poza tym, w jaki sposób ten system wykrywania pożaru może wykryć pożar tak precyzyjnie i szybko? To powinno być wdzięczne za miękki wykrywacz. Ze względu na swoją miękką charakterystykę, rurka wykrywająca ogień może być umieszczona w dowolnym martwym punkcie. Umieszczając rurę wykrywania ognia, ludzie powinni jasno określić, gdzie łatwo się zapali. Te rury wykrywające ogień powinny być umieszczone nad lub w pobliżu miejsc łatwodostępnych.

Aplikacje:

System bezpośredniego wykrywania pożaru dwutlenku węgla nadaje się do małych miejsc, niektórych szaf zewnętrznych maszyn, takich jak elektrownie, systemy łączności, nadawcze, petrochemiczne, kolejowe itd.

Przewagi konkurencyjne:

Jeśli chodzi o opis agenta, jedną z jego zalet jest to, że można go stosować do wszystkich rodzajów pożarów klasowych, z wyjątkiem ognia metalowego. I to jest czysty agent. Po gaszeniu nie ma pozostałości i zanieczyszczeń.

Innym z nich jest to, że Fm200 Direct Type Fire Detection Tube jest wyjątkowy dla drogiego urządzenia i delikatnej maszyny. Nie będzie żadnych szkód dla twojej własności. Stosunkowo taniej i efektywnie można wybrać urządzenie przeciwpożarowe. w międzyczasie jest bardzo łatwo zainstalować.

Uprzejmości:

1 / W przypadku jakichkolwiek problemów, proszę najpierw skontaktować się z nami. Sugerujemy, aby użytkownicy najpierw zadzwonili i poinformowali nas o tym, co dzieje się w systemie, a co ważniejsze, użytkownicy nie powinni niczego dotykać, a nawet próbować naprawiać samodzielnie, zanim wyślemy tam profesjonalistów. To dlatego, że nieprofesjonalne mocowanie może pogorszyć sytuację.

2 / Należy wykonać rutynową kontrolę całego systemu tłumienia ognia, aby upewnić się, że system jest w dobrym stanie. Częstotliwość sprawdzania może być zgodna z instrukcją dostarczoną przez nas.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

Możesz być w tych