Chiny FM200 System gaszenia pożaru producent

Hfc-227ea Rura do wykrywania pożaru do komunikacji, nadawania

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: xingjin
Orzecznictwo: CAL,CMA,CNAS,ILAC-MRA,CCC
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 5 zestawów
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Obudowa ze sklejki
Czas dostawy: 10-15 dni roboczych po opłaceniu lub otrzymaniu L / C
Zasady płatności: L / C,, D / P, T / T, Western Union, Paypal, karta kredytowa
Możliwość Supply: 200 zestawów tygodniowo

Szczegóły informacji

Rodzaj rozładowania: Pośredni Zdolność agenta: 42 kg
Agenta: Dwutlenek węgla materiał: cylinder stalowy
Standard badania: GB25972-2010 Objętość: 70L

opis produktu

Hfc 227ea Rura do wykrywania pożaru do komunikacji, nadawania

P arametr :

Nie. Specyfikacja Parametr techniczny
1 Rodzaj Bezpośredni typ dwutlenku węgla
2 Model WZ-Q / T-EZ6-XJ60
3 Ciśnienie robocze 5,7Mpa
4 Maksymalne ciśnienie robocze 12,1Mpa
5 Temperatura pracy 0-49 ℃
6 Gęstość jednostki objętości 2,5 kg / m3
7 Maksymalna długość wykrywacza 25m
8 Ilość agenta 42 kg

Opis:

Gaśnica śladowa fm200 to rodzaj czystego, bezbarwnego i bezwonnego systemu tłumienia ognia. Ze względu na jego czystą i przyjazną dla środowiska cechę, jest powszechnie uznawany za właściwy zamiennik serii halonów. Ten rodzaj systemu nie zależy ani od rozruchu elektrycznego, ani od ręcznego uruchamiania, więc nawet w przypadku przerwy w zasilaniu, system tłumienia pożaru może pozostawać w dobrym stanie.

Gaśnicę przeciwpożarową fm200 należy przymocować do szafki zewnętrznej i przymocować rurkę wykrywającą ogień powyżej lub w pobliżu miejsc, w których łatwo może dojść do pożaru. Ta czynność pomoże systemowi aktywować się w czasie, gdy nastąpi pożar, ponieważ system aktywuje się tylko wtedy, gdy lampa wykrywająca zostanie spalona przez ogień.

Aplikacje:

Jak się okazuje, system tłumienia śladów ognia fm200 służy do ochrony urządzeń maszynowych, takich jak elektrownie, komunikacja, nadawanie, petrochemia, kolej i tak dalej.

Kompozycje:

System gaszenia pożaru typu bezpośredniego przeciwpożarowego składa się z cylindra, najwyżej 25-metrowej rury wykrywania pożaru, zaworu kontenerowego i dwóch rodzajów czynników - co2 i fm200.

System pośredniego gaszenia pożaru typu przeciwpożarowego ma te same komponenty, co bezpośredni typ, z wyjątkiem dodanej rury uwalniającej. W tym systemie, rura wykrywająca ogień jest używana do wykrywania właśnie funkcji, więc potrzebuje razem rury zwalniającej, jednak w przypadku typu bezpośredniego, rura wykrywania ognia może być używana do wykrywania i zwalniania.

Uprzejmości:

1 / Po zakończeniu gaszenia, system tłumienia śladów ognia fm200 powinien mieć pełną kontrolę i uzupełnienie.

2 / Kompletna rutynowa kontrola systemu tłumienia śladów ognia fm200 powinna być wykonana co najmniej raz w roku. Jeśli potrafimy podążać za częstotliwością, sugerujemy w instrukcji, która będzie lepsza.

3 / Każdy problem występuje, sugerujemy, że użytkownicy nie powinni ani dotykać, ani nawet nie chcą naprawiać go sami, ale dzwonią do nas po raz pierwszy, aby powiedzieć nam, że jest problem, a my wyślemy naszych specjalistów, aby naprawili to tak szybko, jak to możliwe .

4 / Sugerujemy, że po tym, jak wszystko w strefie chronionej jest gotowe, użytkownicy mogą zacząć instalować system tłumienia ognia fm200 w przypadku omyłkowego otwarcia systemu tłumienia ognia.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

Możesz być w tych