Chiny FM200 System gaszenia pożaru producent

Profesjonalne węże do wykrywania pożarów Fm200 z 3-kilogramową pojedynczą strefą agenta

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: xingjin
Orzecznictwo: CAL,CMA,CNAS,ILAC-MRA,CCC
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 5 zestawów
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Obudowa ze sklejki
Czas dostawy: 10-15 dni roboczych po opłaceniu lub otrzymaniu L / C
Zasady płatności: L / C,, D / P, T / T, Western Union, Paypal, karta kredytowa
Możliwość Supply: 200 zestawów tygodniowo

Szczegóły informacji

Rodzaj rozładowania: Bezpośredni Zdolność agenta: 3 kg
typ agenta: fm200 Wzór gaśniczy: Zamknięte powodzie
Standard badania: GB25972-2010 Długość rury: 20m

opis produktu

Profesjonalne węże do wykrywania pożarów Fm200 z 3-kilogramową pojedynczą strefą agenta

P arametr :

Nie. Specyfikacja Parametr techniczny
1 Rodzaj Bezpośredni typ Fm200
2 Model WZ-Q / T-QZ3-XJ60
3 Ciśnienie robocze 2,5Mpa
4 Maksymalne ciśnienie robocze 4,2Mpa
5 Temperatura pracy 0-50 ℃
6 Gęstość jednostki objętości 0,7 kg / m3
7 Maksymalna długość wykrywacza 20m
8 Ilość agenta 3 kg

Aplikacje:

System bezpośredniego wykrywania pożaru dwutlenku węgla nadaje się do małych miejsc, niektórych szaf zewnętrznych maszyn, takich jak elektrownie, systemy łączności, nadawcze, petrochemiczne, kolejowe itd.

Opis:

Gaśnica przeciwpożarowa Fm200 Z 3-kilogramowym agentem nazywana jest także systemem wykrywania pożaru w rurze pożarowej Fm200. Środek Fm200 (htc-227ea) jest rodzajem bezbarwnego i pozbawionego smaku i niekorozyjnego i izolującego elektrycznie gazu, bez pozostałości i zanieczyszczeń po gaszeniu. ODP to zero. Jest przyjaznym dla środowiska gazem do gaszenia. Ponadto, ze względu na taką funkcję, można go używać w specjalnym miejscu, w którym łatwo może dojść do pożaru elektrycznego.

Na górze zaworu pojemnika znajduje się małe okrągłe światło przypominające czerwony przycisk. Kiedy strażak wybiegnie, by zgasić ogień, mały okrągły dzwonek zadzwoni, aby poinformować ludzi o pożarze. Poza tym, w jaki sposób ten system wykrywania pożaru może wykryć pożar tak precyzyjnie i szybko? To powinno być wdzięczne za miękki wykrywacz. Ze względu na swoją miękką charakterystykę, rurka wykrywająca ogień może być umieszczona w dowolnym martwym punkcie.

Zalety:

1 / Nieelektryczny tryb uruchamiania. Nie potrzebuje mocy do aktywacji systemu. Zasada działania tego systemu polega na wykorzystaniu własnego ciśnienia przechowywania zamiast polegania na aktywowaniu siły zewnętrznej. Gdy rura detekcyjna zostanie przerwana przez ogień, agent zostanie rozładowany.

2 / Precyzja i celowość. System bezpośredniego wykrywania dwutlenku węgla może zlokalizować pożar bardzo szybko i dokładnie dzięki tej miękkiej rurze wykrywającej ogień.

3 / Zapisywanie miejsca. Mocuje się na zewnętrznej szafce zestawu maszyn, więc ten system tłumienia ognia nie zajmie nawet niewielkiej przestrzeni chronionej strefy.

Składniki:

System gaszenia pożaru typu bezpośredniego przeciwpożarowego składa się z cylindra, najwyżej 25-metrowej rury wykrywania pożaru, zaworu kontenerowego i dwóch rodzajów czynników - co2 i fm200.

System pośredniego gaszenia pożaru typu przeciwpożarowego ma te same komponenty, co bezpośredni typ, z wyjątkiem dodanej rury uwalniającej. W tym systemie, rura wykrywająca ogień jest używana do wykrywania właśnie funkcji, więc potrzebuje razem rury zwalniającej, jednak w przypadku typu bezpośredniego, rura wykrywania ognia może być używana do wykrywania i zwalniania.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

Możesz być w tych